بارگیری...

بالش هوشمند آقای تشک مدل Massage

بازدید : 1628

دسته بندی : بالش طبی هوشمند

برند : آقای تشک


دارای 6سال گارانتی
دارای قابلیت ماساژ پوست سر و گردن بواسطه برجستگی و فرورفتگی‌های منظم روی سطح بالش
تسهیل گردش خون در سراسر بدن به‌دلیل استفاده از فوم هوشمند
بالش طبی هوشمند قاب‌دار، با نواردوزی دوطرفه
دارای رویه 100% پنبه‌ای گردباف نقش‌دار و براق، آغشته به آلوئه‌ورا ؛ ضدتعرق و حساسیت و آنتی‌باکتریال
دارای انحنا با دو ارتفاع برای هم‌راستا بودن سر و گردن در دو وضعیت بدن در خواب
دارای قابلیت افزایش جریان هوا وجذب گرما و رطوبت بدن و کاهش تعریق
واکنش نسبت به وزن و دمای بدن و فرم‌گیری براساس تغییر وضعیت فیزیکی در خواب


قیمت: 2,942,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09123762797

تلفن ثابت :   02155356423

مدل بالش ماساژور در محل تماس سر و گردن با سطح بالش دارای برجستگی و فرورفتگی‌های منظمی‌ست که با خاصیت خنک‌کنندگی باعث تنفس بهتر پوست سر و کاهش تعریق شده و با جابه‌جایی سر روی بالش پوست سر را ماساژ می‌دهد .
ماساژ سر راهی عالی برای آرام کردن سیستم عصبی و کاهش تنش می‌باشد؛ سرعت گردش خون در پوست سر را افزایش می‌دهد و باعث رسیدن اکسیژن و مواد تغذیه‌کننده به مو می‌شود، بنابراین فولیکول‌های غیرفعال مو را فعال کرده و آن‌ها را تحریک به رشد مجدد می­‌کنند.
ساختار این مدل در عین حال که خاصیت ماساژدهنده دارد موجدار نیز هست؛ هنگام استراحت روی بالش‌های موج‌دار هوشمند، سر و گردن با ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرند، این امر سبب می‌شود که تنفس طبیعی فرد حفظ شده و تا حد ممکن از خروپف جلوگیری شود. علاوه‌براین‌، نیروی وزن سر و گردن با شدت کمتری به بدن بازگردانده می‌شود و درنتیجه فشار کمی به مهره‌ها و عضلات سر و گردن و لیگامان‌ها وارد شده و موجب گردش خون بیشتر در نواحی پرفشار شده و از بروز زودهنگام احساس خستگی در آنها جلوگیری کرده و باعث پیشگیری از دردها و گرفتگی‌های عضلانی در کوتاه‌مدت و آرتروز در درازمدت می‌شود.
بالش‌های موج‌دار دارای انحنایی هستند که سمت بلندتر مناسب برای خوابیدن به پهلو و سمت کوتاه‌تر مناسب برای خوابیدن به پشت می‌باشد.
همچنین بدن شما با بهره‌گیری از ویژگی‌های فوم مموریال «حافظه‌دار هوشمند» با سرعت برگشت‌پذیری استاندارد، در بهترین حالت ارگونومیک قرار گرفته و وضعیت فیزیکی شما را هنگام خواب به روشی علمی پشتیبانی می‌کند.
مموری فوم پس از تغییر شکل توسط محرک خارجی، به دلیل خاصیت ارتجاعی، به شکل اولیه خود باز می‌گردد. بالش‌های هوشمند ساخته‌شده از مموری فوم، آنتی‌باکتریال و ضدحساسیت هستند و به علت عاری‌بودن از هرگونه گردوغبار برای بیماران تنفسی بهترین گزینه به‌شمار می‌آیند.
اندازه این بالش 57cm×33cm با ارتفاع 12cm بوده و استفاده از این بالش به همه افراد در همه سنین و مخصوصاً افرادی که مشکلات فیزیکی و ارتوپدی در ناحیه گردن، ستون فقرات و کمر دارند، توصیه می‌شود.