بارگیری...

تخت‌خواب باکس مدل Bliss

بازدید : 5452

دسته بندی : تخت‌خواب باکس


قیمت:
یکنفره: از 1.900.000 تومان تا 6.900.000 تومان
دونفره: از 2.600.000 تومان تا 12.600.000 تومان

با 10 سال گارانتی

تمام مشخصات باکس سفارشی می‌باشد
امکان انتخاب:
تنوع روکش‌: چرم، پارچه مازراتی، پورشه
ارتفاع سطح باکس از زمین: در حالت استاندارد 40cm می‌باشد
لمسه‌دوزی: دیواره باکس می‌تواند ساده یا لمسه‌دوزی‌ شده باشد
مدل لمسه‌دوزی: طبق سلیقه شما (لوزی، مربع، افقی یا عمودی)
داشتن تاج: تاج با اتصال ریلی به تخت وصل می‌شود
ارتفاع تاج: طبق درخواست شما
جکدار بودن باکس: امکان جکدار کردن باکس‌ها و استفاده از فضای زیر آندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09123762797

تلفن ثابت :   02155356423

برای خوب‌خوابیدن باید بستر مناسبی فراهم باشد. تخت‌خواب باکس خواب ناب طراحی ساده و مقاومی داشته و می‌تواند تا وزن 250 کیلوگرم را تحمل کند. دارای پایه‌های استیل و مقاوم می‌باشد،  فریم این تخت فلزی بوده از پروفیل‌های آهنی در ساخت فریم استفاده شده تا مقاومت آن در برابر فشار دوچندان شود. سطح رویه باکس از جنس ام‌دی‌اف بوده و به این دلیل که سطح باکس‌ها کاملا صاف است و تشک و وزن وارده روی کل سطح باکس پخش شده، از دفرمه شدن تشک جلوگیری می‌کند، باعث می‌شود عمر تشک شما تا۳۰% افزایش پیدا کند.

باخریدن یک باکس جکدار عملا یک کمد به فضای اتاق خواب خود نیزاضافه کرده اید و در اتاق خواب یک فضای مخفی برای قرار دادن وسایل خود خواهید داشت.

 یکی از ویژگی‌های تخت باکس تنوع در رنگ است؛ که با توجه به سلیقه و درنظرگرفتن دکوراسیون اتاق خواب‌تان می‌توانید انتخاب کنید. این محصول دارای رویه درجه یک از پارچه انتخابی شما می‌باشد که بسیار بادوام و قابل شست‌وشو است.

تاج نیز در صورت تمایل با استفاده ازاتصال ریلی به تخت وصل می‌شود و میتواند در صورت تمایل شما جکدار بازشو و یا ثابت تولید شوند.

نصب راحت‌تر نسبت به تخت‌های معمولی، ارتفاع بیشتر نسبت به تخت‌های معمولی، وزن کم و سهولت در جابه‌جایی از دیگر مزایای این محصول به شمار می‌رود.